SPRZEDAŻ DETALICZNA

Jesteśmy producentem i współpracujemy głównie ze sklepami i hurtowniami. Mimo to chcielibyśmy umożliwić zakup naszych wyrobów także klientom indywidualnym.

Sprzedaż detaliczna odbywa się WYŁĄCZNIE przez Internet i nie jest prowadzona w siedzibie firmy. Możliwy jest odbiór zamówionego towaru w siedzibie firmy, po uprzednim umówieniu teminu.

Większość prezentowanych na stronie wyrobów jest dostępna od ręki i wysyłamy je w ciągu 1-2 dni jednakże może się zdarzyć, że mniej popularnego wzoru zabraknie i musimy go wyprodukować. Trwa to ok. 3 tyg. Jeśli zależy Państwu na szybkiej dostawie, prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy, aby upewnić się czy mamy w magazynie wybrany towar.

W przypadku wyrobów, które wytwarzamy w kilku wzorach, prosimy o określenie, który Państwo wybierają (w UWAGACH, podczas składania zamówienia).

Numer konta bankowego: 93 1140 2004 0000 3802 0595 0928 (mBank).

Koszt transportu ponosi zamawiający. Opłaty wg cennika firmy kurierskiej DHL Koszt przesyłki jednej paczki (do 20 kg) wynosi 16,00 zł.

Przesyłka dociera do odbiorcy następnego dnia w godzinach: 10:00 - 17:00.
W przypadku przesyłki pobraniowej należy do powyższych cen doliczyć 5 zł.

WYSYŁKA POCZTĄ (OLEJKI ETERYCZNE)

W celu obniżenia ceny dostawy dla odbiorców detalicznych, oferujemy również możliwość wysyłki olejków eterycznych listem poleconym priorytetowym Poczty Polskiej. W takim przypadku koszt wysyłki wynosi 10 zł. (list polecony, priorytetowy, gabaryt B) Przesyłki pocztą wysyłamy w ciągu 2-3 dni.
UWAGA: Wysyłka pocztą jest możliwa tylko w przypadku olejków eterycznych (ceramiki nie wysyłamy w ten sposób), pod warunkiem, że waga przesyłki nie przekracza 2 kg, a Klient dokona przedpłaty na nasze konto (nie wysyłamy towaru pocztą za pobraniem).